درباره جواهرات

برلیان:

برلیان نوعی تراش است که برای سنگ الماس استفاده می شود. الماس از دیرباز عنصری گران قیمت و ارزشمند بوده است که به دست آوردن آن امری دشوار و طاقت فرساست. از این رو تولید مصنوعاتی که کاملا شبیه به آن باشد، زیاد است که حتی به کلاهبرداری نیز تبدیل شده است به طوری که تشخیص چشمی و بدون دستگاه امکان خطای زیادی دارد. بنابراین برای تشخیص دقیق و بدون خطا باید از دستگاههای موجود در ایران که زیر نظر اتحادیه می باشند، بهره برد.

ما این اطمینان را به شما می دهیم که تمامی سنگ های استفاده شده در کارهای مجموعه ایران پلاتین را قبل از خرید توسط اساتید سنگ شناس و دستگاهCVD (سی وی دی) چک، تست کرده و بعد از تامین اصالت خریداری و مصرف می نماییم.

مخراجکاری:

مرصع کاری یا مخراجکاری همان عمل سوار کردن سنگ روی طلا و جواهر می باشد و مخراجکار کسی است که این عمل را روی فلز انجام می دهد .

مخراجکارها بعد از گذراندن دوره آموزشی نزد اساتید خود و یادگیری این عمل, شروع به سوار کردن سنگ می نمایند . در مورد مخراجکارها هم مانند هر شغل دیگری می توان گفت حرفه ای یا آماتور بودن آنها بسیار مهم است . از این رو، ایران پلاتین با مخراجکارهای حرفه ای و فوق حرفه ای همکاری دارد و به هیچ عنوان کاری با مخراجکاری بی کیفیت ارائه نمی دهد.

سفارشات خیلی حساس و گران قیمت:

ایران پلاتین تمامی خدمات جواهر را طبق استاندارد و اصول خاص تهیه و تولید می نماید و تا جای ممکن حدود انصاف و مشتری مداری را رعایت می کند، با این احوال، برای سفارشات سنگین مشتریان خود سود کمتری برای مجموعه لحاظ می نماید همچنین تمامی مراحل را با خود مشتری در میان می گذارد تا مشتریان عزیز ما، خودشان هم در تمام مراحل تولید جواهرشان سهم داشته باشند و از زیر و بم تمامی معاملات نسبت به کار خود مطلع باشند. این کار جهت شفاف سازی و ایجاد رابطه بیشتر با مشتریان عزیز صورت می گیرد.